Güneşi Beklerken 14.Bölüm izle

Güneşi Beklerken 14. Bölüm fragman ne zaman yayında? Güneşi Beklerken 13. Bölümüyle dün akşam yine ekrana kilitledi. İzleyenler merakla Güneşi Beklerken 14. bölüm fragmanını bekliyor. Güneşi Beklerken fragman izle! Zeynep’in Güneşi Beklerken 14.Bölüm izle hazırladığı CD’yi gözleri dolarak izleyen Cihan ise gerçekleri öğrendikten sonra ilk olarak Zeynep’in yanına gitti ve sıkıca sarıldı. Bir sonraki bölümün büyük heyecanla beklendiği dizide Cihan’ın Zeynep’e babası olduğunu söyleyip söylemeyeceği ise büyük merak konusu oldu.

Kanal D’nin soluksuz izlenen reyting rekortmeni dizisi Güneşi Beklerken bomba gibi bir bölümle hayranlarının karşısına çıktı. Güneşi Beklerken’nin 22 Eylül akşamı yayınlanan 13. bölümü izleyenlerden tam not almayı başardı. Güneşi Beklerken izle Güneşi Beklerken 14. bölüm ilk fragmanı önceki gün Kanal D ekranlarında yayınlandı.

Annesinden sorularına cevap alamayan Zeynep çok değişiyor. Eski Zeynep gidiyor ve yerine isyankar, asi bir Zeynep geliyor. Tayfun ile konuşan Cihan duydukları karşısında çok şaşırmıştır. Peki, Zeynep’in babası  Tayfun değil ise kimdir? Bu soru kafasını kurcalayan Cihan’ın aklına Zeynep’in gerçek babasının kendisi olma ihtimali ilk kez gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>