Yalan Dünya 62.Bölüm

Rıza ile Deniz”in arası aileleri yüzünden fena açılır. Deniz, Rıza”nın kendisine bağırmasına, Rıza da Deniz”in kendisine eşek demesine çok içerlemiştir. Yalan Dünya 62.Bölüm izle Bu durum en çok Servet ile Çiğdem Hanım”ın yüzünü güldürür. Çocukların arası açılırken ilk günden beri anlaşamayan aileler arasında da büyük bir yakınlaşma yaşanır.

Koruma tutan, korkudan sokağa tek başına çıkamayan Selahattin”in yanlış anlama sonucu Zorbey”in adamları tarafından dövüldüğü ortaya çıkar. Ancak bu yanlış anlamanın altında Zerrin”in olduğunu düşünen Selahattin ondan intikam almak için Bünyamin”e gider. Zaten Zerrin hakkında Yalan Dünya izle hala şüpheleri olan Bünyamin, Selahattin”in de kışkırtması ile iyice psikopata bağlar. Zerrin”in Paşa Dedesi ve geçmişinin peşine düşer. Zerrin bu kez köşeye fena sıkışır. Üstelik yalan söylemeye devam ettikçe ipin ucunu iyice kaçırır.

Deniz, Rıza”nın bu çıkışının altında Nurhayat”ın, yalan dünya son bölüm izle Rıza da Deniz”in kabalaşmasının ardında Çağatay”ın olduğunu düşünür. Deniz, Nurhayat”a bilenirken Rıza da Çağatay”a gününü göstermek için fırsat arar. Bu durum Emir”in durup dururken Nurhayat ile ilgili içine kurt düşmesine neden olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>